مجموعه سخنرانی های استاد رحیم پور با موضوع جنبش های فکری معاصر

استاد حسن رحیم پور ازغدی

مجموعه ۵ سخنرانی استاد رحیم پور با موضوع جنبش های فکری معاصر شامل :

تکلیف یا نتیجه؟ : ما مامور به تکلیفیم نه نتیجه یعنی چه؟ جواب این سئوال را از استاد رحیم پور ازغدی بشنوید (۲:۲۲)

جریان شناسی جنبش های فکری(۱) : سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی با موضوع جریان شناسی جنبش های فکری شرق و غرب و تضادهایی که در اندیشه و روش بین شرقیان و غربیان وجود دارد (۲۱:۱۸)
جریان شناسی جنبش های فکری(۲) : تاسیس اولین بیمارستان بزرگ توسط مسلمانان در قرن دوم، داروسازی ، تاسیس بیمارستانهای سیار ، کتابخانه های تخصصی، درمان بیماران روانی و موارد دیگری از پیشرفت های علمی مسلمانان را در اعترافات غربیان از زبان استاد رحیم پور ازغدی بشنوید (۲۴:۰۲)

تئوری بافی های دشمنان : بخش اول سخنان استاد حسن رحیم‌پور ازغدی در مورد بعضی تئوری بافی‌هایی که برای تهاجم به روح مقاومت و نگرش انقلابی در کشور می‌شود«واقعیت این است که گاهی ما مشکلات و مسائلی را می‌بینیم که بخاطر آن خودمان را می‌جویم، زیرا می‌بینیم که ارزشهایی که یرای آنها ده ها هزار خون ریخته شده چقدر آسان در نهادهای رسمی کشور مسخره شده و زیر سوال می‌رود و یا به طرز مبتذلی تفسیر می‌شوند. » (۳۱:۰۲)

نتیجه مقاومت : بخش دوم سخنان استادحسن رحیم پور ازغدی در مورد بعضی تئوری بافی هایی که برای تهاجم به روح مقاومت و نگرش انقلابی در کشور می شود (۲۹:۱۹)

دانلود به صورت یکجا با حجم ۱۲٫۰۴ مگابایت

۵ نظر

  1. خدارا سپاس به موجب وجود انسان های بزر گواری چون شما؛ از این پایگاه اینترنتی بهره ها بردم و پیگیر سخنان استاد رحیم پور ازغدی و دیگر مطالب سایت به طور مستمر هستم به امید گسترش هرچه بیشتر سایت به لطف و فضل الهی
    با آرزوی عنایت پروردگار
    و باتقدیم شایسته ترین احترامات

  2. سخنرانی های زیبایی وجود دارد ولی برای دانلود با مشکل مواجه میشویم لطفا بررسی کنید،
    و لطفا زمان ومکان سخنرانی های استادان را اعلام کنید.

  3. باسلام بسیار علاقمندیم استاد را از طریق مجموعه خودمون به شهر شهید پرور خرمشهر برای بصیرت افزایی دانشجویان و اعضای خود دعوت کنیم لطفا” راهنمایی بفرمائید . با تشکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*